• DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi Yıkımcılar Kırımcılar Hafriyatçılar

  1. Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi
Neomarin Alışveriş Merkezi
  
Neomarin Alışveriş merkezi 36,000 metre karelik kiralanabilir alanı ile 130 ulusal & uluslararası ve yerel markaya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, 20 restorant & cafesi ile de yeme içme alanında yaklaşık 600 kişiye hizmet veriyor. Neomarin AVM’de çocuk eğlence alanları ve hipermarket ile birlikte 1,200 araçlık otopark da mevcuttur.
İstanbul’un gelişen bölgelerinden Pendik’te barındırdığı 1,85 milyonluk nüfusu ve AVM’nin etrafında yapılan yeni iş yerleri ve residanslarla bölgesel gelişimini sürdürüyor. Bu gelişen bölgenin merkezinde yer alan Neomarin AVM’ye ulaşım ise çok kolay, ziyaretçiler E-5 otoyolundan kendi arabalarıyla gidebilecekleri gibi, toplu taşıma kullanarak veya yaya olarak da AVM’ye ulaşabilirler.

BREF

Bref, Bosphorus Real Estate Fund (I), Türkiye’de gayrimenkul yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere 2007 yılında kurulan bir yatırım fonudur. Bref, Krea ve Peakside ile birlikte Nisan 2009’da açılan Neomarin’in sahibidir. Krea Grup, 2006 yılında kurulan ve faaliyetlerine başlayan Krea, yatırımcı, proje geliştirici ve fon yöneticisi olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve konut, alışveriş merkezi ve karma gayrimenkul projeleri başta olmak üzere gayrimenkul sektörünün çeşitli alanlarında aktif rol almaktadır. Peakside Capital, Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa genelinde tüm gayrimenkul türleri için nitelikli yatırımcılarla işbirliği yapan, fon ve varlık yönetimi hizmetleri sağlayan uzman bir Avrupa gayrimenkul özel sermaye şirketidir.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.

ECE Türkiye, Alman ECE Grubu tarafından Ekim 2000 tarihinde İstanbul’da kuruldu. Bu yıl 12. yılınıkutlayan şirket, Türkiye’de büyük ölçekli alışveriş merkezi yatırım projelerinin geliştirilmesi, planlanması, inşaatı, kiralanması, yönetimi ve finansmanı alanında hizmet veriyor. Yatırım projeleriyle ilgilenen ECE Türkiye, Neomarin AVM dışında, İstanbul’da Metrocity, Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, CarrefourSA Maltepe Park, CarrefourSA Bahçelievler; Ankara’da ANKAmall; Antalya’da Antalya Migros Alışveriş Merkezi ile Terracity Alışveriş Merkezi; Eskişehir’de Espark AlışverişMerkezi ve İzmir’de CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’ni yönetiyor. Şirket aynı zamanda İstanbul Beylikdüzü / Esenyurt bölgesinde, 100.000m²’lik kiralanabilir alanı bulunan Marmara Park Alışveriş Merkezi’ni Ekim 2012’de ziyaretçilere açtı.