• DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

Firmamız inşaat sektörünün en önemli alanlarından olan Yıkım Hafriyat ve Alt yapıişlerinde 1984 yılında kurulan CAN Hafriyat ve Nakliyat adıyla çalışmaya başlamıştır. İÇ ANADOLU BÖLGESİNDE önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olan firmamız 1992 yılında  ASCANLAR YIKIM HAFRİYAT LTD. ŞTİ. San.ve Tic. Ltd. Şti.olarak bugünkü statüsünü kazanmıştır.Firmamız bünyesinde genç dinamik ve alanında profesyonel kadrosu ile tüm yenilikleri yakından takip eden teknik yapı ve altyapı sorunlarını çözerek sektörün ihtiyaçlarını süratli bir şekilde karşılayan yerinde ve zamanında ekonomik çözümler üreten sektöründe en iyi hizmet veren bir kurum haline gelmiştir.İşbu vizyonla hizmet veren firmamız bölgesinde boşluğu hissedilen gerçek anlamda kurumsal danışmanlığı hayata geçiren uluslararası standartlarda hizmet vererek sektöründe hatırı sayılı bir firma halini almıştır.Bina Yıkım işeri itina ile Teknoloji takip edilerek en son yıkım makineleri ve cihazlar ile binalarının kısa sürede çevreye zarar vermeden temiz bir şekilde yıkım gerçekleştirmekteyiz. Bina Yıkım Fiyatları en iyi bizden alınır.

Firmamız profesyonel ekip ve güçlü makine parkı ile, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Yılların verdiği tecrübe, ile bina yıkım işlerindeki tecrübemiz yaptığımız işlerin bir göstergesidir. Bunun yanında hurda sektöründe metal hurda alım ve satımında, Hasarlı İkinci el Kamyon, Kamyonet ve İş Makineleri Alım Satımı yapmaktayız.

Şirket Olarak

  • Topluma duyarlı davranışlar sergileyerek kitlelerin güven ve desteğini sürekli kılmak
  • Müşteri haklarına saygı duyarak memnuniyetini artırmak
  • Kalite ve sağlamlığı temin etmek
  • İnsanlığa çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluğu yerine getirmek
  • Dünyamızın geleceği için sorumluluğu paylaşarak sektördeki liderliğimizi sürdürmek
  • Hafriyat sektöründe saygın bir firma olarak tanınmak yurtiçinde ve yurtdışın da nitelikli ve kalıcı projelere imza atmak. Bunu da yaparken sektörümüzde ürün metot ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek.
  • Taahhüt ettiğimiz projeleri zamanında kaliteli, ekonomik ve şartnamelere uygun olarak tamamlamak

Vizyonumuz

Hafriyat ve İnşaat sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmak…

Misyonumuz

Müşteri odaklı Hafriyat Yıkım ve İş makineleri kiralama alanında çözüm sağlayarak

her zaman ve her yerde  müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak.

En kısa sürede ve en etkin hizmeti vermek, Müşterilerimize destek olmak   Markamıza duyulan güveni sürdürmek,

Doğaya ve insana saygı duymak…!

Yıkım Kırım İşlerinizi Firmamıza ait Kendi İş makinelerimiz ve Kamyonlarımızla yapmaktayız, Şirketimizde Sürekli Çalışan bir Tus belgeli Fenni Mesul i.t.ü. inşaat mühendisi ve İşinde uzman deneyimli ssk lı yıkım elemanları bulunmaktadır. Ankara daki yıkım firmaları arasında tek kendi makine parkı olan ve bünyesinde inşaat mühendisi çalıştıran sayılı yıkım firmalarındanız.

Firmamız kaba inşaat fabrika otel bina yıkımları, alışveriş merkezleri avm içlerindeki mağazaların binaların evlerin iç duvar yıkımları, tadilat söküm işleri ve moloz hafriyat ‘larının belediye resmi döküm alanlarına nakliye işlerini kendi kadromuzdaki elemanlarımızla ve firmamıza ait iş makinelerimizle  yükleyip kamyonlarımızla  nakliyelerini yapmaktayız.

Yıkım Hafriyat Bizim işimizdir,  uzmanlık alanımız olan yıkım ve hafriyat için, Yıkım kırım Yapılacak binalarda yapılarda  araştırmalarımızı yapıp en uygun yıkım tekniğini  uygulamaktayız vede en ekonomik fiyatı vermekteyiz.

HER TÜRLÜ BİNA YIKIM KIRIM İŞLERİ YAPILIR. HAFRİYAT MOLOZ NAKLİYE İŞİ YAPILIR.

Ofis Telefon : ( 0312 ) 482 05 09 /… Caner …/ Ofis faks : ( 0312 ) 480 65 02

Gsm Cep : ( 0532 ) 40 777 57

ASCANLAR yıkım hafriyat İnşaat, projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine kadar geçen sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan kalite anlayışını benimsemektedir.

Deneyimli mühendis ve teknik kadromuz ile yurt içinde;

– İş makinesi kiralama işleri,

– Bina Yıkım ve kırım işleri,

– Yıkım Hafriyat işleri kazı Tesviye işi,

– İnşaat ve taahhüt işleri,

– Altyapı ve taahhüt işleri,

– Çevre düzenleme işleri,

– Asfalt yapım ve onarım işleri,

– Perde ve taş duvar işleri,

– Çatı ve izolasyon – tamir işleri,

– Kanal kuyu işleri

– Peyzaj işleri

– Dekorasyon işleri

İşlerimizi Başarı ile tamamladığımız için yıkım hafriyat kazı inşaat sektöründe kayda değer bir bilgi birikimine sahibiz..

ASCANLAR yıkım hafriyat İnşaat, bulunduğu tecrübesini ve kalitesini taşımayı en önemli sorumluluklarından birisi olarak benimsediği için, çağın gerektirdiği teknolojileri uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, konumunu koruyacak ve gelecek nesillere taşıyacaktır.

Büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren ASCANLAR yıkım hafriyat İnşaa, her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de arttırdı. Kaliteden taviz vermeden, üslenilen sürelerini ve maliyetlerini azaltan yeni teknolojiler geliştirildi.

ASCANLAR yıkım hafriyat İnşaat başarısının sürekliliğinin sağlanması amacıyla;

Rakiplere göre üstünlük,

İşveren isteklerinin yönlendirilmesi ve bu isteklere maksimum düzeyde uygunluk,

Personeline değer katarak kalifiye insan gücü oluşturma,

Çağın gerektirdiği modern ve geçerli yöntem, teknoloji, bilgi ve yönetim sistemlerinin kullanılması,

İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerinin çalışanların doğal davranışı haline getirilmesi hedef ve politikaların esasını oluşturur.

Bir telefon kadar yakınız 0532 4o7 77 57

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan, hafriyat  sektöründe  2002 yılında kurulan ASCANLAR YIKIM HAFRİYAT LTD. ŞTİ. bugüne kadar Ülkemizde önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olmuş ve büyüyerek gelişimine devam etmektedir.

Hedefimiz gelişmekte olan ülkemizin lokomotif durumdaki inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Teknolojik ve sosyal gelişime paralel olarak gerekli yatırım ve ekipmanlarıyla yine önemli projelere ismini yazdırmayı hedef haline getirmiştir. Deneyimli, araştırmacı ve çağdaş çözümler yakalayan dinamik kadrosu ve geniş makina ve ekipmanı ile bugüne kadar tamamlanan işlerimiz geleceğe güvenle bakmamızın temelini oluşturmaktadır.

Bu taahhüdün bir parçası olarak, bitirdiğimiz işlerin kalitesinin bizi müşterilerimiz nezdinde en saygıdeğer firmalar arasına koyacağına inanmaktayız.

ASCANLAR YIKIM HAFRİYAT LTD. ŞTİ. sunduğu hizmetleriyle lider olmayı hedeflemektedir.

Bu amacı gerçekleştirmek için hedeflediğimiz uzun dönem stratejilerimiz şöyledir:

– En zor projelerde, en gelişmiş teknolojilerle çalışmak

– Zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak

– Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek

– Hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet edebilirliğimizi artırmak için yenilikleri kullanmak.

Şirketimiz Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösterip, iş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

Firmamız her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, memnuniyeti sağlamak, maliyetleri en az seviyeye düşürmek için konusunda uzman personel ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Faaliyetlerimizin; sürekli iyileşmesi ve geliştirilmesi, iş hassasiyeti, zamanında teslim, tüm çalışanların sürekli eğitimi ve maliyet düşürme tekniklerinin uygulanması firmamızın temel ilkelerini oluşturmaktadır..